خداوند، ايمان را بر شما واجب كرده تا از شرك پاك شويد... و فرمانبرى از ما را واجب كرده تا نظام يابيد و پيشوايى ما را واجب كرده تا از پراكندگى امان يابيد. حضرت فاطمه سلام الله عليها
اخبار > برگزاری دومین نشست عادی از دوره چهارم هیئت‌امنای دانشگاه‌های منطقه البرز جنوبی


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   برگزاری دومین نشست عادی از دوره چهارم هیئت‌امنای دانشگاه‌های منطقه البرز جنوبی

 
    

 

دومين نشست عادي از دوره پنجم هيئت‌امناي دانشگاه‌هاي منطقه البرز جنوبي در روز دوشنبه مورخ 19/09/1397در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

در این نشست که با حضور دکتر عبدالرضا باقری قائم‌مقام محترم وزیر و رئیس مرکز هیئت‌های امنا، دکتر محمدعلی برخورداری رئیس محترم کمیسیون دائمی و اعضای محترم حقوقی و حقیقی برگزار شد ضمن بحث و هم‌فکری در خصوص رویکردهای پیش روی دانشگاه‌های منطقه، مسائل مهمی به‌مانند موافقت با تأسیس شركت دانشگاهي، تعيين سقف پرداخت هزینه‌های فرصت مطالعاتي، شهريه دانشجويان بین‌المللی غیر بورسیه، برگزاري بيست و هفتمين كنفرانس بین‌المللی شيمي تجزيه و اخذ وام بانكي برای تکمیل برخی از پروژه‌های دانشگاهی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

لازم به ذکر این‌که هیئت‌امنای دانشگاه‌های منطقه البرز جنوبی شامل دانشگاه سمنان، دانشگاه دامغان، دانشگاه فرزانگان و دانشگاه گرمسار است و دبیرخانه آن در دانشگاه سمنان فعال می‌باشد.
      

 

گروه خبری :همه احبار    1397/09/20 ساعت :١٧:٥٨     تعداد نمایش:118    کد خبر:١٤٨٩٩

 Copyright  © 2019 Semnan University   Semnan.ac.ir . All rights reserved .